#16 2007-09-26 22:45:09

BKS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-26
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Obrony Kapsy to tragedia. DZis z gornik nic nie pokazał !!

Offline

 

#17 2007-10-01 18:34:35

Talib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-01
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

A Kiedy Baczek będzie gotów fo gru ? Czy to prwada , że dopiero w lutym ? Je¶li to parwda to nich Kapsa ma nas w swojej opiece B±czek wracaj szybko jeszcze w lepszej formie

Offline

 

#18 2007-10-02 15:58:57

Admin

Administrator

Sk±d: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-07-26
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

prawdopodobnie dopiero w lutym.

Offline

 

#19 2007-10-03 16:59:28

BKS LECHIA GDANSK FOREVER

Użytkownik

5808932
Sk±d: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-09-18
Punktów :   
WWW

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Nie przesadzejmy Kapsa nie bronił , aż tak Ľle. w meczu z Górnikiem Zabrze nie miał żadnych szans , a nie wiem jak bronił z Kmit± Zabierzów , ale podbno popełnił tylko jeden bład jak nie trafił w pile a tak przy bramnakch nie miałszans. Ja bym się abrdziej skupił na obronie Lechii. Wcale nie gra ona zbyt dobrze i boję się , że napastnicy GKS-u i Arki może to wykorzystac , oby nie , ale Kubicki co¶ z tym powinien zrobić

Offline

 

#20 2007-10-21 16:42:20

Danielek_LG

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-21
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Najparwdopodniej tak przynjamniej słyszałem bedzie już trenował od pocz±tku stycznia. Na ¶wieta wraca do domu ze szpitala.

Offline

 

#21 2008-01-17 21:11:37

Pawel_Lechia

Moderator

5657802
Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   
WWW

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

W czasie treningu przed meczem ligowym z Wart± Poznań, kapitan i bramkarz Lechii Gdańsk – Mateusz B±k doznał bardzo groĽnej kontuzji. Teraz jednak powoli wraca do zdrowia i zapowiada walkę o miejsce w bramce Biało – Zielonych.

Jak zdrowie ?

Cały czas do przodu. Biegam już po boisku cały czas zwiększaj±c obci±żenia. Skacze na batucie, pracuje intensywnie nad zgięciem ,więc powoli ale do przodu. Jest co raz lepiej i jestem już w końcowej fazie rehabilitacji.

Kiedy wznowisz treningi ?

Mam wznowić od polowy lutego. Zostałem zbadany ostatnio przez Pana Zbyszka Pawłoskiego i obiecał mi ze na obóz do Turcji będę już gotowy. Zrobię wszystko by tak było choć został już tylko miesi±c. Wydaje mi się ze dam rade. Mam nadzieje ze od pocz±tku marca będę mógł podj±ć już konkretna rywalizacje i chce być gotowy do wej¶cia do bramki w połowie marca.

Szykuje się ostra rywalizacja w bramce Lechii. Do klubu powrócił Dominik Sobański, testowany jest jeszcze młody bramkarz z Kanady. Kibice jednak cały czas czekaj± na twój powrót. Kiedy możemy się spodziewać , że zobaczymy cię w meczu ligowym ?

Miło mi jest to słyszeć. Rywalizacja jest zawsze. Tak jest w piłce. Wyjeżdżaj±c na rehabilitacje wyjeżdżałem jako kapitan a wrócę jako czwarty bramkarz. Nie ma zmiłuj i nie ma lekko ale ja nie narzekam. znam swoje możliwo¶ci i jestem bardzo pewny tego co potrafię jak jestem zdrowy, nie raz już udowadniałem gdy ¶ci±gano mi konkurenta że bramka Lechii należy do mnie i wiem ze jak tylko będę zdrowy całkowicie i przetrenuje miesi±c z drużyn± to dam sobie radę. Nie wyobrażam sobie siedzieć na ławce choć wiem ze teraz będzie to najtrudniejsze zadanie przede mn±. Może być tak ze nie dostane szansy gry gdyż nie jestem od pocz±tku okresu z drużyna i wejdę w rywalizacje praktycznie przed samym sezonem wiec nie do końca będzie wszystko ode mnie zależało. Nie widziałem chłopaka z Kanady wiec się nie wypowiadam, możliwo¶ci Dominika znam, wiec fajnie ze s± z nami bardzo ich szanuję ale oni tez wiedza że jak „B±czek” jest zdrowy jest mocny. Chciałbym zagrać z 4 kolejce ale czy się uda. Miejmy nadzieję. No i oczywi¶cie na Legii. - zakończył popularny "B±czek"

Offline

 

#22 2008-03-13 21:33:17

Mati kibic Lechii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Z serwisem lechia-gdansk.pl rozmawiał bramkarz Lechii Gdańsk - Mateusz B±k.

Dawno już nie widzieli¶my bramkarza Lechii, Mateusza B±ka w bramce Biało – Zielonych. Wszystko to za spraw± poważnej kontuzji jakiej popularny „B±czek” nabawił się przed ligowym spotkaniem z Wart± Poznań. Wszystko jednak miało być już dobrze z piłkarzem Lechii przed wylotem zespołu na zgrupowanie w Turcji ,gdzie Mateusz B±k miał walczyć o powrót do bramki Lechii. Stało się jednak inaczej i golkiper Lechii pozostał w kraju. Dzi¶ nasz rozmówca obchodzi także swoje 25 urodziny.

Jaka jest teraz sytuacja z twoim zdrowiem ? Czy już normalnie trenujesz ?

22 lutego zakończyłem rehabilitacje w Szczecinie. Teraz przez jeszcze jaki¶ okres musze wykonywać sam pewne ćwiczenia aby cały czas zabezpieczać nogę. Trenowałem dwa tygodnie z Pogoni± Szczecin już typowo piłkarko na 70 procent. My¶lę że za dwa tygodnie będę już w pełni sił.

Ostatnimi czasy słyszeć można było jakoby między zarz±dem Lechii, a tob± trochę iskrzyło ? Możesz nam co¶ o tym powiedzieć.

W tym temacie już wszystko zostało powiedziane i uważam ze nie trzeba i nie ma sensu już tego tematu poruszać.

Gdy ostatnio rozmawiali¶my byłe¶ pewien, że polecisz do Turcji na zgrupowanie z drużyn± ? Rzeczywisto¶ć okazała się jednak inna. Co się stało ?

Byłem pewien ,że tak będzie, że będę całkowicie zdrowy i ¶miało pojadę z chłopakami. Niestety nie udało się wyleczyć wcze¶niej i na 100 procent gotowy do gry nie byłem, a Trener tak uargumentował mi decyzję : nie zabiera mnie na obóz gdyż potrzebuje tam tylko zdrowych. Szkoda żałuje i teraz musze się skupić na treningach od poniedziałku na Traugutta.

Kiedy możemy liczyć na to, że znów zobaczymy Cię na boisku?

Ambicja tęsknota za piłk± jest tak wielka ze chciałbym jak najszybciej ale najpierw muszę zabezpieczyć nogę potem złapać formę i wygrać rywalizacje z innymi bramkarzami. Będzie to ciężkie gdyż już będzie grała liga, ale ja lubię ciężkie wyzwania i wierze ze po kilku kolejkach wskoczę do składu ale jeszcze raz powtarzam ze będzie to bardzo cienkie.

W Lechii teraz się dużo zmienia. Co s±dzisz o obecnej sytuacji kadrowej i gospodarczej klubu ?

O obecnej sytuacji kadrowej nie mogę powiedzieć za wiele gdyż widziałem tylko jeden nasz sparing z Turem Turek, kadrowo mamy więcej chłopaków niż jesieni± bo przyszło ich kilku i mam nadzieje ze okaż± się wzmocnieniami a nie tylko uzupełnieniami i pomog± nam osi±gn±ć upragniony cel. Na gospodarce się nie znam gdyż nie kończyłem ekonomii a turystykę  – z u¶miechem powiedział bramkarz Lechii

Mówiło się także o tym o czym żaden kibic Lechii nie chciał by słyszeć czyli o twoim odej¶ciu z klubu. Czy miałe¶ jakie¶ propozycje z innych klubów. Je¶li tak to z jakich ?

Miałem pewne propozycje jeszcze jak byłem zdrowy i mam pewne oferty dalej ale najpierw musze wrócić do gry aby która¶ była namacalna. Niestety nie mogę zdradzać co to za kluby. Mam kontrakt do końca czerwca i wierze ze będę grał w sierpniu w 1 lidze na Traugutta przy sztucznym o¶wietleniu i komplecie publiczno¶ci z opaska kapitana w bramce w mojej ukochanej LECHII

Obchodzisz dzi¶ także swoje 25 urodziny. My wszyscy życzymy tobie wszystkiego najlepszego, a czego sam chciałby sobie życzyć bramkarz Lechii ?

Dużo zdrowia i zdrowia zdrowia zdrowia i jaka¶ piękna kobieta by się przydała, gdyż ile czasu można być sam. - zakończył Mateusz B±k.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis laptopów ursus psychoterapia Piła bielizna