#1 2007-09-17 19:17:28

Pawel_Lechia

Moderator

5657802
Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   
WWW

Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

We wczorajszym spotkaniu z Wart± Poznań, dotychczasowy etatowy bramkarz Lechii - Mateusz B±k z powodu kontuzji zasiadł na trybunach a jego miejsce w bramce zaj±ł Paweł Kapsa. U "B±czka" podejrzewa się, że ma uszkodzon± łękotkę albo nawet więzadła krzyżowe.

- Więcej będziemy wiedzieć po zabiegu. Kontuzja wygl±da jednak na poważn± i Mateusz musi być przygotowany na to, że jesieni± już nie zagra - mówi na łamach "Fakt-u'' lekarz Maciej Pawlak.

Mateusz Bak kontuzji nabawił się na treningu w dzień przed meczem z Wart±. Prawdopodobnie operacja czeka go już w najbliższ± ¶rodę.

Offline

 

#2 2007-09-17 19:24:12

Jacek_TCZEW

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

No to nie jest dobrze Paweł Kapsa nie miał okazji się zaprezentować jako¶ wybitnie an meczu z Wart± Poznań , ale w pzrerwach meczów widziałem jak się rozgrzewał. ON NIGDY SIE NIE RZUCIŁ ZA PIŁKˇ , wszystko albo bronił na stojaco albo wogóle nie bronił. Oczywi¶cie to mog± byc pozory , ale mam nadzieje , że B±czek szybko wyzdrowieje i będzie bronił normlanie !!!

Offline

 

#3 2007-09-17 19:36:11

Maciek_BKS

Użytkownik

Sk±d: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-09-17
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Może nie bedzie tak Ľle w końcu Kaspa w tamtym sezonie wpu¶ciłem najmniej bramek w II lidze Oceni się go po meczu z Podbeskidziem

Offline

 

#4 2007-09-17 20:07:41

lajkonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-28
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Kaspa to drewno On chyba się nie umie rzucić tak samo jak Boruc. Byłem an meczu z Gryfem 95 Słupsk i widziałem jak grał fatalnie. Będzie cięzko nie tarcic bramek. W KSZO Ostrowiec nie puszczał bramek , bo KSOZ nastawione było na defensywe i mało strzałow bylo na barmke. Mecze KSZO chodziły między wnikiem 1:0 a 2:1 lub na odwrót i to wsystklo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2007-09-17 21:42:10

Wanted-BKS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-17
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Kapsa nie ejst parwdziwym Lechista. Sam na niego gwizdałem na prezentacji. Głupio mu ise zrobiło bo nie miał gdzie pujsc i przyszeł do Lechii , a wczesniej zle o niej mowil i obarzał kibiców. Jasne taki bramakrz to skard. WON do domu lepiej zeby bronił Kubiński albo Dębiński onie sie chociaz bede starac

Offline

 

#6 2007-09-18 17:25:18

BKS LECHIA GDANSK FOREVER

Użytkownik

5808932
Sk±d: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-09-18
Punktów :   
WWW

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Ja mam andzieję , że Kapsa jest przynjamniej tak dobry jak mówi± , bo noże być nie ciekawie Pawęł plase weĽ si.ę do roboity i nie daj sobie w meczu z Podbeskidziem stzrelic gola. chcoiaz to nie zupelnie wszystko od niego zalezy bo obrone mamy fataln±

Offline

 

#7 2007-09-18 20:33:26

Menel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-18
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

B±czek poprostu musi grać i nie ma innego wyj¶cia. Co parwda to parwda B±k troche cwaniakuje i jeszcze jak został kapitanem to już na całego. Ale przypomnijscie sobie ile emczy nam uratował ? ile razy obronił piłkki których nie dało się obronić ? A Kapsa to niby jest dobry bramkarz , ale czy zauważyli¶cie , że podczas pzrerwy w meczach gdy wychodził na płytę boiska nigdy się nie rzucił za piłk± ? Więc moze to jest dobry bramakrz , ale leń i mam andzieję , że jutro pokaże iż się myle ale nie ejstem do niego przekonany !!!

Offline

 

#8 2007-09-19 19:22:04

Mati kibic Lechii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

B±k wracaj bo Kapsa to straszne drewno. On nie umie bronić . Wszystko co obronił to nastojaco , a jak się rzucił to wpu¶cił gola Brakuje nam twoich parad i okrzyków na boisku do tych baranów z obrony !!!!!!!!

Offline

 

#9 2007-09-20 14:42:52

Ania18

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-18
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

"Baczek" czekamy na twój powrót , mam tylko nadzieję , że terner po twoim powrocie andl będzie stawiał na ciebie w bramce !!!

Offline

 

#10 2007-09-20 20:10:13

Lechia_FANS

Go¶ć

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

MAteusz BˇK !!! LECHIA GDAŃSK !!! WRACAJ DO ZDROWIA !!!

 

#11 2007-09-20 20:31:47

miki_z_Lechii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-02
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Podbno B±czek bedzie mógł dopiero w lutym zgarć ? moze to i dobrze . Nauczy się trochę pokory !!Tylko Kapsa musi się spręzać , żeby przynajmniej bronił jak Bak  !!

Offline

 

#12 2007-09-20 21:19:32

aga2233

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-30
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

B±czek jeste¶my z tob± !!!

Offline

 

#13 2007-09-22 20:48:08

Cristiano Ronaldo

Go¶ć

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Weług mnie Paweł Kapsa jest bardzo dobrym bramkarzem . Ma w±łsny styl i według niego broni. Co¶ w tym musi być , że pu¶cił najmniej bramek w lidze w ubiegłym sezonie Jutro wygrywałamy z Pelikamen pozniej z Kmit± i mamy lidera Lechijko mamy lidera

 

#14 2007-09-22 21:59:39

BKS LECHIA GDANSK FOREVER

Użytkownik

5808932
Sk±d: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-09-18
Punktów :   
WWW

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Tak napawde to Kapsa nie miał kiedy puscic gola. Kiedy grał to wpuscił zawsze p o1 bramce i druzyne pzreciwne mialy tylko 1 sytaucje. Wiec on ma piekna stystyke 1 bramka na mecz i 100% wpuszczonych strzaółów !!! Ludzie wpu¶cie KUBIŃSKIEGO !!! Baczek wracaj do drużyne , pierdol wszyskich kyótrzu mówi± ze cwaniakuj±. Kochasz ten klub , kibic ow i tzrymar\sz w rygorze obrona. A kapsato pzryszedł bo nie bo gdzie indziej ofert

Offline

 

#15 2007-09-24 23:04:09

Maciek_BKS

Użytkownik

Sk±d: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-09-17
Punktów :   

Re: Mateusz B±k może nie zagrać do końca roku

Z tego co podali to Baczek musiał przej¶ć jak±s rekonstrukacje i operacje czego¶ w ndoze i zagra dopiero za 6 miejscy. Oby Kapsa dał arde go zastapic bo jak nie to zle z nami bedzie !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfretka czarna materace rehabilitacyjne Farmienie golda w World of Warcraft